خرید وی پی ان

سرویس VPN شخصی برای شما مناسب است

در حالی که شما به وب متصل هستید، اطلاعات و سابقه مرور شما وجود دارد. و هیچ چیز متوقف نمی شود. ارائه دهنده خدمات شما ممکن است این اطلاعات را بفروشد. این یک حقیقت ناخوشایند است که بسیاری از کاربران اینترنت آگاه نیستند و این باز بودن در مورد گشت و گذار در وب می تواند شما را به ویروس ها و دیگر حملات سایبری آسیب پذیرتر کند. به همین دلیل است که شما باید به برخی از خدمات VPN های شخصی نگاه کنید.

سرویس VPN می تواند ارائه دهد

یک سرویس VPN به ترافیک شما هدایت خواهد شد تا کامپیوتر، تلفن و سایر دستگاه های شما با اتصال به وب سایت های مختلف پنهان باقی بمانند. و این جریان داده بین شما و هر نقطه ای از وب را رمزگذاری می کند، که می تواند آن را برای هر کسی غیرقابل تشخیص کند. تنها نکته منفی این است که یک سرویس آنلاین VPN به اطلاعات شما دسترسی دارد، بنابراین مهم است که یک سرویس دهنده معتبر را پیدا کنید.

در سال 2015 کشف شد که سرویس VPN رایگان پهنای باند دیگر کاربران را به مشتریان پرداخت می کرد. در این سناریو، شخص دیگری می تواند از اتصال اینترنت شما استفاده کند. و او می تواند کاری غیر قانونی انجام دهد. واقعیت این است که اکثر مردم در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین 80 درصد از زمان مورد توجه نیستند. این دیگر 20٪ است که در آن یک سرویس VPN جدید می تواند مفید باشد.

یک VPN از رمزنگاری کامل تا انتها برای جابجایی جریان داده بین رایانه و وب استفاده می کند. این می تواند جلسه شما را امن کند، بنابراین مردم نمی توانند اطلاعات شما را خراب کنند، و این مشکل می تواند در مناطق باز Wi-Fi رخ دهد (مانند کافی شاپ ها). یک VPN می تواند شما را از سرقت هویت محافظت کند، زیرا آدرس IP شما را پنهان می کند. بنابراین، کسی برای پیگیری شما سخت تر خواهد بود.

شما می توانید VPN سرور خود را راه اندازی، اما شما ممکن است دانش فنی برای انجام این کار ندارد. به جای گذر از تمام جزئیات تنظیم پروتکل مناسب، شما می توانید با یک سرویس VPN جدید کار کنید که تمام آن را برای شما تنظیم خواهد کرد. مهم است که یک شرکت معتبر پیدا کنید تا بتوانید سطح امنیتی را که می خواهید دریافت کنید و بسیاری از ارائه دهندگان رایگان توسط هکرها اداره می شوند.

سرویس VPN رمزگذاری داده ها

یک سرویس VPN جدید می تواند داده ها را در چندین روش رمزگذاری کند، اما بستگی به پروتکل هایی دارد که سرور برای محافظت از جریان داده استفاده می کند. دو نوع سرور VPN وجود دارد که در زیر توضیح داده شده است.

سرور مجازی دسترسی از راه دور

یک سرور VPN از راه دور به کاربر اجازه اتصال به یک شبکه خصوصی را می دهد و از سرویس آن از یک مکان دور استفاده می کند. اتصال در اینترنت اتفاق می افتد و با رمزنگاری کامل به پایان می رسد. یک کارمند شرکت کننده که نیاز به کار دارد در حالی که او در خارج از این زمینه است می تواند از طریق VPN از راه دور به شبکه شرکت متصل شود، که می تواند به این شخص اجازه دسترسی به منابع یا فایل های موجود در شبکه را بدهد.

اگر کسی بخواهد از آن برای استفاده شخصی خود استفاده کند، از یک سرویس آنلاین VPN برای دور زدن محدودیت های منطقه ای و دسترسی به وب سایت هایی که مسدود شده استفاده می کنند. و همین طور برای کسی که امنیت آنلاین را نگران کرده است، درست است. فعالیت آنلاین آنلاین کاربر عملا ناشناس می شود، که باعث می شود آنها کمتر به حملات آسیب برسانند.

VPN سرور سایت به سایت

یک VPN سایت به سایت همچنین می تواند یک VPN روتر به روتر نامیده شود، و بیشتر در شبکه های شرکت های بزرگ استفاده می شود. شرکت ها ممکن است دفاتر در مکان های مختلف داشته باشند و می توانند از یک VPN به سایت استفاده کنند تا آنها را با هم پیوند دهند. هنگامی که یک شرکت به این شیوه متصل می شود، به عنوان یک VPN پایه اینترانت شناخته می شود. اما هنگامی که یک شرکت در حال تلاش برای اتصال به دیگری به همان شیوه است، آن را به عنوان VPN مبتنی بر Extranet نامیده می شود.
یک VPN سایت به سایت یک پل مجازی بین دو شبکه که از یکدیگر دور هستند، ایجاد می کند و آنها را از طریق اینترنت متصل می کند تا بتوانند یک خط امن ارتباط برقرار کنند. از آنجا که این سرویس دهنده ها بستگی به ارتباط روتر تا روتر دارند، یکی از آنها به عنوان یک مشتری VPN عمل می کند. و یکی دیگر به عنوان یک سرور VPN استفاده می شود. با این حال، ارتباط بین روترها تنها پس از تأیید اعتبار آن آغاز می شود.

پروتکل های VPN

هر یک از این سرورهای VPN از یکی از چندین پروتکل استفاده می کند و هر کدام دارای مجموعه ای از ویژگی ها و سطوح امنیتی هستند. انواع رایج پروتکل های VPN عبارتند از:

Internet Protocol Security (IPSec) – تونل ارتباطی را در یک شبکه IP تضمین می کند و هر بسته داده را در طول جلسه رمزگذاری می کند.
Layer 2 Tunneling Protocol (L2TP) – با یک پروتکل VPN دیگر (مانند IPSec) ترکیب شده است تا ارتباط امن تر را برقرار سازد. این یک تونل بین دو نقطه که با L2TP امن شده است ایجاد می کند و پروتکل دوم بسته های داده ای را که از طریق آن عبور می کند، رمزگذاری می کند.
پروتکل تونل زدن نقطه به نقطه (PPTP) – تونل را تشکیل می دهد و هر بسته داده را محصور می کند. پروتکل Point-to-Point (PPP) برای محافظت از داده ها بین دو اتصال ارسال می شود و این یکی از پروتکل های پرفروش VPN است.
Layer Secure Socket (SSL) و Security Layer Security (TLS) – هر دو این پروتکل ها یک اتصال امن را از طریق یک مرورگر وب ایجاد می کنند و مخصوص برنامه های خاص هستند. آنها معمولا در شبکه های تجارت الکترونیک استفاده می شود.

نیاز به یک فروشگاه معتبر و امن برای خرید vpn داری؟پس همین حالا برو به فروشگاه MpceVPN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =